Mikrovlnná sanace vyřeší vaše problémy se škůdci

04.09.2014

Objevili jste doma červotoče, dřevomorku, tesaříky nebo jiné škůdce, o kterých si myslíte, že nemají na vašem dřevěném nábytku, v parketách či v okenních rámech co pohledávat? Využijte mikrovlnné sanace, kterou zajišťuje naše firma Impreg. Mikrovlnná sanace spočívá ve využití mikrovlnného záření pro vyhubení těchto škůdců. Možná, že s nimi budete chtít bojovat sami. To vám však rozhodně nedoporučujeme, jelikož se jich bez použití speciálních prostředků těžko zbavíte.

Při likvidaci škůdců je důležité zničit veškeré zárodky, jinak hrozí, že se začnou opět šířit a vykonaná práce tak přijde vniveč. Rádi bychom vám doporučili právě mikrovlnnou sanaci, která je osvědčeným řešením do domácností i do komerčních a dalších nebytových prostor. Tato mikrovlnná sanace zničí živé tkáně až do hloubky jednoho metru. Dá se použít na ošetření dřeva i zdiva.

Pro ochranu dřeva používáme tlakovou injektáž, kterou provádíme speciálním čerpadlem. Jedná se ošetření vnitřního prostoru i různých prasklin a otvorů. Při injektáži se hravě dostaneme i do hůře dostupných míst a je tedy mnohem efektivnější než pouhý nátěr. Tlaková injektáž dřeva obnoví jeho hloubkovou ochranu a spolehlivě zabrání rozšíření škůdců. Věděli jste, že ti se mohou vyvíjet i více než 10 let? Jedná se tedy o metodu, kterou se jich spolehlivě zbavíte.« Zpět na přehled článků