Zbavte se plísní jednou provždy

04.09.2014

Trápí vás v domácnosti nevzhledné plísně a nevíte, jak se jich zbavit? Plesnivé podlahy, půdy nebo omítky dokáží nepříjemně zkomplikovat život. Možná už jste zkusili všechno možné a stále řešíte, co by vám pomohlo. V naší firmě Impreg se specializujeme na likvidaci hub, plísní i dalších různých škůdců, jakými jsou červotoči a tesaříci – i ti vám totiž dokáží značně znepříjemnit bydlení.

Nejznámější dřevokazná houba je dřevomorka domácí, která umí napáchat rozsáhlé škody ve vaší domácnosti. Poznáte ji podle toho, že dřevo, co napadla, začíná hnít a praskat. Jak se dá s dřevomorkou bojovat? Její likvidace není vůbec jednoduchá. Než abyste s dřevomorkou bojovali sami, je mnohem lepší se obrátit na naši firmu, jelikož k její likvidaci použijeme osvědčené přípravky a postupy. Je totiž potřeba dokonale odstranit nejen její plodnice a veškeré napadené části dřeva, omítky či zdiva. V mnoha případech jsou nezbytné technologie a chemické ošetření, na které byste nebyli sami vybaveni.

U nás se vám dostane profesionálního přístupu. Provedeme také kompletní průzkum, při kterém zjistíme vážnost poškození. Zaměřujeme se také na sanaci staveb, které jsou postižené červotoči nebo tesaříky. S naší pomocí se zbavíte nepříjemných dřevokazných hub i hmyzu téměř okamžitě. I pokud dbáte na prevenci, nemáte nikdy jistotu, že se vám škůdci zcela vyhnou, neváhejte a využijte proto našich kvalitních služeb v této oblasti.« Zpět na přehled článků